Kampüsler

  Nişantaşı Üniversitesi

  60+ Tazelenme Üniversitesi Nişantaşı Üniversitesi Kampüsü programımıza 2018 yılında katılmıştır ve hâlen Nişantaşı Üniversitesi içerisinde kendisine tahsis edilen dersliklerde eğitim vermeye devam etmektedir.

  Kampüsle İletişim

  Adres: Maslak Mahallesi 1453 Söğütözü Sokak, No. 20 Ağaoğlu Maslak 1453 Sarıyer/İstanbul TÜRKİYE

   Telefon: 0090 212 912 37 37

   Elektronik Posta: nisantasi@tazelenme.com

   İnternet Sitesi: www.nisantasi.edu.tr

  Yürütücü

  Prof. Dr. Melis OKTUĞ ZENGİN

  Lisans ve lisanüstü eğitimini İstanbul Üniversitesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Uygulamalı iletişim alanında 2009 yılında doçent, 2015 yılında profesör unvanını almıştır. İletişim etiği ve sinema alanında ulusal ve uluslararası yayınları bulunmaktadır. Engelli, çocuk, yaşlı gibi pozitif ayrımcılık gruplarına yönelik araştırmalar yapmaktadır. UNICEF Türkiye tarafından yürütülen Çocuk Hakları ve Medya: Hak Temelli Perspektif projesinde görev almıştır. Medyada yaşlılarla ilgili Televizyonda Yaşlı Temsilleri ve Yaşçılık adlı bir kitabı vardır. Nişantaşı Üniversitesi İ.İ.S.B.F. Gazetecilik Bölüm Başkanlığı görevini yürütmektedir.

  Koordinatör

  Ali Efe İRALI

  İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 2011 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisansını 2014 yılında “Dinamik Panoramik Görüntü Kaydedici Cihazların Kullanım Alanları ve Teknik Analizleri” başlıklı teziyle Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Radyo TV ve Sinema Bölümü’nde doktora tez çalışmasını sürdürmektedir. 2008 yılından itibaren yerli ve yabancı kuruluşlara, 3 boyut teknolojisine dayalı yazılım ve tasarım danışmanlığı vermiştir. İstanbul Üniversitesi’nde 2011-2015 yılları arasında Tasarım Uzmanı ve Öğretim Görevlisi olarak çalışmış; 2017 yılında Nişantaşı Üniversitesi Gazetecilik Bölümü Araştırma Görevlisi kadrosuna atanmıştır.